Ráda poradím, navrhnu, narýsuji, sestrojím, ušiju, zrenovuji, zrekonstruuji, …cokoli do Vašeho bytu, zahrady, kanceláře nebo firmy. Nabízím kompletní služby v oblasti interiérového, grafického a produktového designu od návrhu po realizaci.

Interiér – poradenství, zaměření, grafický návrh 3D/2D a technická dokumentace včetně rozvodů, osvětlení, vizualizace prostoru, stavební úpravy, nábytek na míru,…
Kompletní návrh obsahuje celkové řešení dispozice včetně technických detailů a konkrétního nábytkového zařízení (výběr dostupného nábytku na trhu i nárys nábytku na zakázku), včetně individuálních požadavků či uskutečnění Vašich vizí dle domluvy.

Exteriér – architektonické řešení zahrady, pozemní úpravy, výběr rostlin pro danou lokalitu.

Feng shui – teprve začínám pronikat, ale už nyní Vám na požádání mohu poradit ohledně toků energie ve Vašem domově či práci. Ráda propojuji harmonii příbytku, zahrady a člověka tak, aby byly vzájemně v rovnováze a prakticky uspořádané.

Grafika – corporate design, web, tiskové materiály, reklama a reklamní kampaně,…

Produkt – návrhy nábytku (kuchyně, obývací zařízení, pracovny, koupelny, …), reklamní předměty, dekorace a doplňky, textil v interiéru, …

Copyright © 2013 Vášprostor.cz Všechna práva vyhrazena | grafika - Tereza Svobodova